FIALOVÝ KLIP NA DUDLÍK - PŘEKVAPENÍ

Značka: veseledudliky.cz
Dostupnost Skladem
Kód: 3342
289 Kč
FIALOVÝ KLIP NA DUDLÍK - PŘEKVAPENÍ
Značka: veseledudliky.cz

Necháváte se rádi překvapit? Nebo se Vám líbí tolik výrobků, že si sami nemůžete vybrat? Pokud ano, tak je toto zboží přímo dělané pro Vás. 

Při koupi tohoto výrobku Vám bude doručen klip na dudlík ve fialové barvě se jménem, které si sami vyberete. Jaké motivy na klipu budou necháváte ale na nás. Na šňůrku bude použitá jako hlavní barva fialová (lila, purpurová či modrofialová) a doplněná jinou ladící barvičkou - bílá, šedá, stříbrná, zlatá... Celá šňůrka se tedy bude skládat z klipu, minimálně svou dřevěných motivů (srdíčko, hvězdička, kytičky, zvířátka,...) a bílých kostiček se jménem, které si sami zvolíte. 

Klip na dudlík je originálním dárkem, krásnou ozdobou a především praktickou pomůckou pro udržení dudlíku v dosahu dítěte.

Všechny výrobky sestavujeme z komponentů, které jsou vyrobené v Německu z ekologických a certifikovaných materiálů. Korálky jsou vysoké kvality, odolné vůči slinám a potu, bez obsahu niklu a zcela bezpečné pro Vaše dítě.

Jméno zadejte v objednávce do kolonky "Zadat poznámku pro prodejce". 

Všechna písmenka jsou k dispozici pouze bez háčků a čárek. Klip na dudlík bude zabalen do organzového pytlíčku a odeslán v bublinkové obálce.